blog blog .

blog

آیا دراز و نشست به لاغری کمک میکند؟

همه ما این صحنه را دیده‌ایم: مردان و زنانی که به تشک‌های تمرین چسبیده‌اند و به طرز وحشیانه‌ای ست‌های متعدد دراز و نشست را انجام می‌دهند، تا زمانی‌که سوزش عضلات‌شان را حس کنند. اما آیا دراز و نشست واقعا به شما کمک می‌کند که وزن کم کنید و به عضلات شکم شش‌تکه دست یابید؟ پاسخ کوتاه این است: نه. دراز و نشست، یک تمرین اساسی است که مرکز بدن را تقویت می‌کند اما به شما کمک نمی‌کند که چربی بسوزانید.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ساعت: ۱۲:۵۸:۴۸ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

قیمت ویلچر برقی


ویلچر برقی ارزان و با کیفیت را از کجا می توان خرید ؟
آیا شما هم به دنبال خرید یک ویلچر برقی ارزان هستید؟؟ توی این شرایط اقتصادی جامعه طبیعیه که همه ی ما به دنبال خرید اجناس با کیفیت و ارزان باشیم. هر جا که صحبت از قیمت پایین میشه، توجه مشتریان زیادی را به خود جلب می کنه. اما آیا واقعا میشه جنسی رو پیدا کرد […]

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ساعت: ۱۲:۵۷:۳۸ توسط:admin موضوع: نظرات (0)

۷ نکته اساسی که باید درباره کوهنوردی بدانید

فعالیت‌های ورزشی اگر تبدیل به فعالیت‌های گروهی شوند، تاثیر بیشتری روی سلامت روان می‌گذارند. یکی از بهترین ورزش‌هایی که می‌توان سراغش رفت، کوهنوردی است. این ورزش را هم می‌توان به صورت فردی انجام داد و هم می‌توان به صورت گروهی و حتی خانوادگی به انجام آن پرداخت. برای کوهنوردی علاوه بر عزم راسخ، به وسایلی نیاز دارید که این فعالیت را برایتان امن و راحتتر می‌کنند. در این مقاله به کوهنوردی و تجهیزات لازم برای آن می‌پردازیم.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ساعت: ۱۲:۵۵:۴۶ توسط:admin موضوع: نظرات (0)